Dostawa i płatność

DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

 

 

 1. DOSTAWA

 

 1. Podane w Sklepie ceny produktów nie zawierają kosztów dostawy. Koszty dostawy zależą od wybranego przez Kupującego produktu lub sposobu jego dostarczenia oraz od wartości i wielkości zamówienia.
 2. Koszty dostawy podawane są przy wyborze sposobu dostawy produktów przez Kupującego w trakcie składania przez niego Zamówienia.

Koszty dostawy Zamówienia ponosi Kupujący, chyba, że Sprzedawca na stronie Serwisu wskaże inaczej.

 

Dostawca produktu realizowana jest w dniach roboczych poprzez wysyłkę na adres pocztowy podany przez Kupującego w formularzu zamówienia. Dostawa produktu jest odpłatna. Koszty dostawy produktu, w tym opłata za transport, dostarczenie oraz usługi pocztowe są wskazywane Kupującemu w trakcie składania Zamówienia w chwili wyrażenia przez Kupującego woli związania się Umową poprzez naciśnięcie przycisku „Kupuję i płacę”.

Sposoby i koszty wysyłki:

 

W sklepie dostępne są następujące formy wysyłki na terenie Polski:

 • Paczkomat – 14, 69 zł
 • Paczka Pocztowa – 13,00 zł
 • Kurier – 19, 50 zł

Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Polski.

 

 1. PŁATNOŚĆ

 

W sklepie dostępne są następujące formy płatności:

 • Blik
 • Płatność PayPal
 • Szybka płatność elektroniczna PayU- płatności online oraz płatności kartą elektroniczną
 • tradycyjny przelew bankowy

Przy dokonywaniu przelewu tradycyjnym przelewem bankowym Kupujący powinien użyć numer Zamówienia jako tytułu płatności. Zamówienie na podstawie tradycyjnego przelewu bankowego zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedawcy.

W przypadku wyboru przez Kupującego tradycyjnego przelewu bankowego, Kupujący zobowiązany jest do dokonania płatności niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. Za dzień zapłaty przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę Polityka prywatności.